8 Mayıs 2017 Pazartesi

Şık Mutfaklar İçin Ankastre Renkli Buzdolabı

Siz de ankastre renginin mutfaklara çok yakıştığını düşünenlerden misiniz? Bu yıl ankastre renklere ilgi çok fazla: Gümüş grisi bu renk, mutfaklarda hakikaten güzel duruyor ve bulunduğu her ortama değer katıyor. En çok da buzdolabı modellerine yakıştığını düşünüyorum, ankastre renkli buzdolapları mutfakların gerçekten de havasını değiştiriyor. Bu nedenle Uğur Soğutma’nın UES 585 D2K NFI A++ isimli buzdolabı modelini görür görmez sipariş etmeye karar verdim: Ankastre renginin en şık tonunu kullanıyor.


Sevdiğim bir renge sahip olması, tek tercih nedenim değildi elbette. Uğur Soğutma’yı gayet iyi tanıyorum, 60 yıldan fazladır derin dondurucu modelleri ile soğutucu cihazlar üretiyor. Açıkçası, bu sektörde rakibi olduğunu düşünmüyorum ve buzdolabının da bir soğutma uzmanından alınması gerektiği kanaatindeyim. Hem markayı, hem de ankastre rengini görür görmez satın alma kararı vermem bundan kaynaklanıyor. Buzdolabını yaklaşık 3 aydan bu yana kullanıyorum ve izlenimlerim şöyle:
 

İç hacmi 585 litre ve fazlasıyla yeterli geliyor. Açıkçası bu büyüklükteki bir iç hacmi, çoğu marka ancak en üst düzey ve en pahalı modellerinde sunabiliyor. ’da ise standart geliyor! Buzdolabı içerisindeki şeffaf sebzelik bölümü özel, zira nem kontrolü yaparak sebzelerin daha uzun süre taze kalmasını sağlıyor. Ayrı bir “0 derece” bölümü de var, süt ve et ürünlerini bu bölüme koyarak kullanım ömürlerini uzatabilirsiniz. 

Buzdolabının no-frost özelliği var ve dondurucu bölmesinin kapasitesi tam 97 litre. Çoğu aile için fazlasıyla yeterli olacak bir kapasite bu. Isı kontrolü tamamen otomatik, bu da maksimum seviyede enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Dış kapağı üzerinde bir LED gösterge var, hem çok şık duruyor ve hem de kapağı açmadan buzdolabı kontrollerine ulaşmanızı sağlıyor. Buzdolabını geceleri de kullanmayı sevenlerdenseniz hiç merak etmeyin: LED aydınlatması, toplam 5 adet temperli cam rafı mükemmel bir şekilde aydınlatıyor. Fiyatının çok üzerinde özellikler sunan UES 585 D2K NFI A++ modelini satın aldığım için çok mutluyum, mutfağım hem çok daha şık bir hale geldi ve hem de çok kaliteli yeni bir buzdolabım oldu! https://satis.ugur.com.tr/item/ues-585-d2k-nf-a/100030 adresinden siz de sipariş verebilir, ödemenizi 12 taksit halinde yapabilirsiniz. 

Bir boomads advertorial içeriğidir.

10 yorum:

 1. Uğur' un böyle bir buzdolabı oldğunu bilmiyordum. Aklımda hep o beyaz renkli sandıklı ya da çekmeceli derin dondurucusu kalmış ama bu renk çok yakışmış ben çok beğendim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. okumasyon, ben de beğendim. Uğur deyince beni aklıma da Mehmet Ali Erbil'in "Uğur Derin dondurucu" tonlaması geliyor :-)

   Sil
  2. benim de hep o replik ve tonlama aklıma geliyor, ne kadar da bütünleşmiş ve yer etmiş =)))

   Sil
  3. Okurken benim de aklıma o geldi :))

   Sil
  4. Kore Fenomeni, yıllarca duyunca insanın aklından çıkmıyor :-)

   Sil
  5. Okumasyon, resmen bir neslin zihninde yer etmiş slogan :-)

   Sil
 2. Bizim beyaz eşyalar da hep gri gerçekten şık ve güzel duruyorlar ama el izlerini daha çok belli ediyorlar özellikle buzdolapları sık kullanılınca en kötü yanları bu sürekli silme,kurulama ihtiyacı oluyor.İyi günlerde kullanasın :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Devrik Cümleler, ben de beyaz eşyada beyazdansa griyi tercih ediyorum. Ben beyaz eşyalarda el izinin daha çok çıktığını düşünüyorum. Belki de ürüne göre değişiyordur. Yorum için teşekkürler :-)

   Sil
 3. Şık ve kullanışlı bir buzdolabı gerçekten, teşekkürler paylaşımına Şule'cim:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eren O. yorum için ben teşekkür ederim Eren :-)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...