31 Ocak 2017 Salı

OCAK ÇEKİLİŞİMİN KAZANANI

Herkese ocak ayının son gününden merhaba. Her ay bloguma yorum yapan arkadaşlardan çekilişle belirlediğim bir kişiye kitaplığımdan beş kitap hediye ediyorum. Ocak ayının kazananını da yarını beklemeden bugünden açıklamak istedim. Bugün bloguma yorum yapanlar şubat çekilişime yazılacaklar.

Ocak ayında bloguma 160 yorum yapılmış. Çekilişi kazanan 120. Yorumu yapan arkadaş oldu.
sule uzundere blog kitap çekilişi

O yorumu yapan kişi de:
sule uzundere blog kitap çekilişi

Sevgili Kahve Yanı’nı tebrik ediyorum. İletişim bilgilerini 2 Şubat Perşembe saat 20.30’a kadar suleuzundere@hotmail.com adresine göndermesini bekliyorum. Aksi takdirde çekilişi tekrarlayacağım.


Yeni yayınlarda görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın J

1 Ocak 2017 Pazar

ARALIK ÇEKİLİŞİMİN KAZANANI

Yeni yılın ilk gününden ve ilk blog yazısından merhaba. Hepimiz 2017’ye girmeye çok hevesliydik çünkü 2016 ülkemiz için berbat bir yıldı. Maalesef yeni yılda sadece içinde bulunduğumuz yıl değişti, kötü olaylar kaldığı yerden devam ediyor. Bu yıl yaşadığımız / yaşayacağımız tek kötü olay bu olsun diye umut etmekten başka çaremiz yok.

Her ay bloguma yorum yapan arkadaşlar arasından yaptığım çekilişle bir kişiye kitaplığımdan beş kitap hediye ediyorum. Bu çekilişe katılmak için tek şartım yorum yapmanız. Ne kadar çok yorum yaparsanız kazanma şansınız da o kadar artıyor.

Aralık ayında bloguma 171 yorum yapılmış. Bu yorumlar arasından kazanan numarayı random.org’dan belirledim.

sule uzundere blog kitap çekilişleri
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...