15 Aralık 2016 Perşembe

KADIKÖY BELEDİYESİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Geçen sene Adana’da doğu görevi sayılan bir okulda çalışıyordum. Okulumuzun rehber öğretmeni kütüphanemiz için İstanbul’daki belediyelere mail atmıştı. Kadıköy Belediyesi bize tam beş koli kitap göndermişti. Bu hediyeye biz öğretmenler ve öğrenciler çok sevinmiştik.

Bu sene ben Adana’da başka bir okula tayin oldum. Yeni okulum iki senelik yeni bir okul. Okul fiziksel olarak çok iyi durumda. Akıllı tahtası, masa ve sandalyeleriyle ders işleyebileceğiniz genişlikte, duvardan duvara rafları olan çok güzel bir kütüphanesi var. Sadece bu kütüphanenin raflarının doldurulması gerekiyor. Kitap toplama kampanyaları ile okulumuza birçok kitap kazandırılmış ama 500 öğrencilik bir okul için yeterli büyüklükte bir kütüphane değil. 
sule uzundere blog kitap toplama kampanyası
Amaç bu rafları doldurabilmek. 

6 Aralık 2016 Salı

KASIM ÇEKİLİŞİMİN KAZANANI

Herkese kucak dolusu sevgiler. Uzun zamandır blogumdan bu kadar ayrı kalmamıştım ama bu aralar o kadar yoğun günler yaşıyorum ki günler nasıl geçiyor anlamıyorum bile.  Aralık ayı gelip çattı, hatta neredeyse bir haftasını bitirdik. Bir de bakmışız 2017 gelmiş. 2017 gelmeden hayatımı, işlerimi ve blog yazılarımı düzene sokmak istediğim için bu ay aktif olmaya çalışacağım. Geçen sene aralık ayı blogumun en güzel zamanlarıydı diyebilirim. Hem yazılarımın çokluğu hem de blogumun takip edilme ve yorumlanma sayısı açısından çok verimli geçmişti. Umarım aynı başarıyı bu sene de gösterebilirim. Önümüzdeki günlerde bol blog yazısı, özellikle 2016 değerlendirme yazısı okumaya hazır olun.

Her ay bloguma yorum yapan arkadaşlardan birine kitaplığımdan beş kitap hediye ettiğim çekilişimin kasım kazananını açıklamak için biraz geç kaldım ama dediğim gibi yoğunluktan ancak fırsat bulabiliyorum.

Kasım ayında bloguma 80 yorum yapılmış. Yazı sayım azalınca aldığım yorumlar da azaldı haliyle. Ve bu yorumlardan kazanan numara:
kitaplığımdaki kitapları dağıtıyorum, sule uzundere, sule uzundere blog,

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...